Меню

Правила приема клиники Confi-dent OÜ

Confi-Dent OÜ Hambaravis visiiditasu ei võeta

 

Aja broneerimine

Hambaarsti vastuvõtule aja saamiseks on erinevaid võimalusi.

  • Helistage meie mobiiltelefonil 56820577, et broneerida, muuta või tühistada vastuvõtuaega ja küsida infot. Registreerimisel küsitakse patsiendi isikukoodi.
  • Saatke e-kiri klienditeeninduse meiliaadressil confident.ou@gmail.com
    Broneeringutele vastame esmaspäevast reedeni 24 tunni jooksul alates kirja saamisest.
  • Broneerimiseks võite kasutada visiit.ee kodulehte.
  • Kohapeal olles saab vastuvõtule registreeruda arsti juures.

NB! Palun teavitage klienditeenindust tel 56820577 või oma hambaarsti, kui Te mingil põhjusel ei saa broneeritud ajal vastuvõtule tulla.

SMS-teavitus

Päev enne plaanilist vastuvõttu saadetakse visiidiaja meeldetuletusega sõnum patsiendi poolt antud mobiilinumbrile. Automaatne SMS-teavitus saadetakse juhul, kui patsient on andnud selleks oma nõusolekul. SMS-teavitus on tasuta.

Vastuvõtule tulek

Hambaarsti vastuvõtule tulles palume kaasa võtta pildiga isikuttõendava dokumendi, näiteks ID-kaardi, passi või juhiloa. Lapse visiidile tuleku korral on vaja tema isikukoodi. Kui on olemas mõni isikukoodiga dokument, nagu õpilaspilet või Euroopa ravikindlustuskaart, võib selle kaasa võtta.

Esimesele visiidile on soovitatav kohale tulla 10 minutit enne määratud aega. Visiidi vormistamiseks palume pöörduda arsti poole. Korduva visiidi puhul võib kohe oma arsti kabineti poole suunduda.

Arveldamine ja maksmine

Kõikide meie teenuste eest on võimalik maksta nii sularahas kui pangakaardiga. Raviteenuste eest tasumine toimub kohe pärast visiiti hambaarsti juures kabinetis.

Kuhu pöörduda rahulolematuse korral?

Confi-Dent OÜ Hambaravi patsiendil, kes ei ole rahul:

  • talle osutatud raviteenusega,
  • talle valmistatud isikliku meditsiiniseadmega (hambaprotees, ortodontiline aparaat, kape vm),
  • meditsiini- või muu personali käitumisega,

on õigus pöörduda polikliiniku juhtkonna poole nõu ja abi saamiseks või ettepaneku tegemiseks.

Kõigil on õigus ja võimalus pöörduda ka teiste asjakohaste institutsioonide poole.

Kui Teil on tekkinud rahulolematus polikliiniku olmetingimustega või personali suhtlemisega, siis palume anda tagasisidet esmalt meile. Avalduste ja ettepanekute postkast asub ooteruumis.

Patsiendi teenindamist (v.a raviteenus) puudutavate küsimustega tegeleb administraator.
Meditsiiniliste küsimustega tegeleb juhatuse liige ja arst.

Kui kahtlete teile osutatud raviteenuse või teile isiklikuks kasutamiseks valmistatud hambaproteesi või mistahes muu meditsiiniseadme kvaliteedis, siis palume pöörduda polikliiniku juhtkonna poole kirjalikult või suuliselt. Kirjaliku avalduse esitamisel peab see olema selgelt ja arusaadavalt sõnastatud ning sisaldama patsiendi nime, isikukoodi ja kontaktandmeid. Kirjalikule pretensioonile vastame võimalusel 10 tööpäeva jooksul või hiljemalt 30 päeva jooksul arvates kirja saamisest.
Juhatuse liikmega kohtumiseks palume eelnevalt leppida kokku aeg oma raviarsti vahendusel.

Juhul kui Teid ei rahulda juhtkonna vastus või väljapakutud lahendus, on võimalik pöörduda sotsiaalministeeriumi juures tegutseva nõuandva tervishoiuteenuse arstiabi kvaliteedi ekspertkomisjoni (TKE) poole. Avaldus TKE-le tuleb saata postiga või digiallkirjastatult e-posti teel. Komisjoni pädevuses on anda hinnang osutatud raviteenusele ja teha ettepanekuid raviasutusele, kuid komisjon ei saa kohustada arsti või raviasutust kompenseerima.

Пн-Пт
9.00 - 19.00

Автобусы: остановка "Pronksi"
1A, 3, 5, 8, 29, 34A, 35, 38, 44, 51,102, 114, 115, 174, 260

У вас остались вопросы?

Заполните форму и наш врач свяжется с вами для разьяснения подробной информации